Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ipad(10.gen)hez milyen ceruza jo?

Ipad(10.gen)hez milyen ceruza jo?

Figyelt kérdés
Csakmert talaltam a neten 11ezerert es nemtudom jo e hozza szoval ha tudtok kuldhettek linket is ide:)

#egyetem #Apple #iPad #Apple toll
2023. szept. 14. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első generációs Apple Pencil jó ehhez ha azt szeretnél

Ezen kivül bármelyik gumis végű tollal működik. EZek a passzív tollak.

És vannak az aktívak amik bluetoothon kapcsolódnak az iPadhoz. Ezekből is rengeteg van.


[link]

[link]


Érdemes youtubeon videókat, teszteket nézegetni ezekről a tollakról, így láthatod, hogy melyik mire jó, hogyan lehet használni.

2023. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A neten biztos vannak összehasonlító videók. Mindenesetre valószínűleg oka van az árkülönbségeknek, és nem a logó.
2023. szept. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindegy mi a célod vele, de én nem kísérleteztem az akármilyen olcsó tollakkal, hanem az apple pencilt válaszottam. Mondjuk nekem fontos volt hogy jó legyen a rajzolás miatt.
2023. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!