Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt hogyan használjam?

Ezt hogyan használjam?

Figyelt kérdés

Vennék egy Zola WiFI antenna adapter, 1200Mbps cuccot amit a gépbe kell bedugni, de pontosan hogyan müködik? Mobilnetem van csak és szeretném a géppel megosztani a netemet,viszont életemben nem láttam még ilyent és nem tudom hogyan kéne majd megoldani hogy legyen netem.


1200mbps pedig jó online multis játékokhoz? Szeretnék laggmentesen simán játszani és aránylag "gyors" letöltést, de nem értek ezekhez 😅



2023. szept. 15. 06:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mobilnettel felejtsd el, de még normális Wifivel is azt hogy stabilan fogsz multizni. Nem erre találták ki. Ha multizni akarsz akkor kábel. Ha csak tartalomfogyasztani, akkor ok.
2023. szept. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a gépen nincs wifi, és azt mondta az uncsim hogy ezzel tudom fogni a korlátlan mobilnetemet, de akkor mire jó ez?
2023. szept. 15. 06:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudsz csatlakozni a telefonon megosztott Wifi hálózathoz, így van. A korlátlan az nem a sávszélességet jelenti, hanem az adatforgalmat.


4G átlagosan olyan 20-60mbps sebességet tud.

5G már jobb, de ez is függ attól, hogy hol vagy, ez már simán mehet nagyobb városokban 400+ mbps is.


Ha a cél az online multi játékok, akkor Neked egy internetszolgáltató kell, lehetőleg optikán, aki hoz gigabites internetet, ahhoz pedig kábelen csatlakozol.


Mobilnet nem erre van.

2023. szept. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodtan megvehetem Zola WiFI antenna adaptert? Eddig simán tudtam játszani a lollal mobilnettel, viszont a 1200mbps jónak számít vagy lassúnak?
2023. szept. 15. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el újra a hármas válaszát...
2023. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell wifi. Usb kábelen is megoszthatod a mobilnetet a géppel. De 4G megbízhatatlan. Késleltetés szempontból, tehát magas pinged lesz. 5G-n lehet alacsony pinged. De a legjobb ha behúzod a kábeles netet, kész. Gaming nem mobilnetre való.


Tehát nem kell wifi a gépbe, próbáld ki milyen kábelen megisztott nettel. Bedugod, és megnyitod, nálam xiaomiban a wifi hotspot menüben lehet bekapcsolni az USB megosztást is.

2023. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!