Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem enged a Revolut...

Miért nem enged a Revolut alkalmazás tovább lépni a regisztráció befejezéséhez?

Figyelt kérdés
Elkezdtem regisztrálni a Revolutra, már megvan a fotó, lakcím aztán a személyi igazolványnál nem lép tovább az alkalmazás. Már emailt is küldtek, hogy folytassam a regisztrációt, de ennél a pontnál elakad az alkalmazás a mobilomon. Az jönne, hogy lefotózzam a személyit, de mindig visszatér a jogosítvány-személyi-útlevél választási részhez és innen nem tudok továbblépni.
2023. szept. 17. 04:50
 1/4 qkker1 ***** válasza:
Vannak eme kérdés megválaszolására Facebook csoportok, gyorsabban segítenek, főleg "Ádám Kovács" az egyik csoport adminja..
2023. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Úgy látom ez egy zárt csoport, ha jól látom tán meghívó is kell! Én megelégedek itt egy lassabb válasszal is :)
2023. szept. 17. 14:34
 3/4 qkker1 ***** válasza:

Nem kell meghívó, simán rányomsz a

Csatlakozás-ra


és rövid időn belül beléptetnek, de ha te inkább itt várod a csodát......

2023. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már jelentkeztem, de eredmény nélkül.
2023. szept. 17. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!