Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Odyssey G6 S32BG650EU...

Samsung Odyssey G6 S32BG650EU miért villog játék módban?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy Samsung Odyssey G6 S32BG650EU típusú 240hz-es okos monitort.

Ahhoz, hogy 240hz-en tudjak tevékenykedni, be kell hogy kapcsoljam a játék módot. Azonban a monitor játék módban folyamatosan villog, ha játékban vagyok, ha nem. Játék módon kívül semmi ilyen probléma nincs, viszont akkor 140 hz a maximum, nem tudom kihasználni a 240-et. HDMI kábellel van összekötve, az nem tudom számít-e valamit, nem vagyok nagy számítógép szaki. Ha valakinek adódott esetleg hasonló problémája az írja le légyszíves, én már teljesen tanácstalan vagyok.



2023. szept. 24. 11:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!