Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűnnek a dalszövegek Spotify...

Eltűnnek a dalszövegek Spotify-ról?

Figyelt kérdés
Hetek óta nézem, ahogy egyre több általam kedvelt Spotify dal alól tűnik el a dalszöveg. Aminek semmi értelme, egyébként. Az ilyen daloknál a dalszöveg buborék megjelenik, és előnézetben mutatja is, hogy a dalnak van lyrics-je, de a dalszöveg szekcióban „Nem sikerült betölteni a dalszöveget ehhez a dalhoz.“ üzenet jelenik meg. Megnéztem webes Spotify-on, ott is ugyanez van. Csak egy példa; Xzibit - Best of Things (másnál sincsen szövege?) alatt nincsen szöveg, de egy hete még azt olvastam. Mi okozhatja a problémát?

2023. okt. 10. 07:00
A kérdező szavazást indított:
Xzibit - Best of Things: „Nekem van szöveg“
Xzibit - Best of Things: „Nekem sincs szöveg“
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van szöveg.
2023. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

Szinte kivétel nélkül minden felhasználót kiakasztott a Spotify egyik újítása, amely miatt a dalszövegeket már csak azok a felhasználók olvashatják el, akik aktív előfizetői a svéd vállalat Prémium nevezetű szolgáltatásának.

2023. okt. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, de prémiumot használok.
2023. okt. 11. 11:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!