Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom visszaállítani az...

Hogy tudom visszaállítani az Active Desktop-ot?

Figyelt kérdés

Hiába kattintok arra, hogy az active desktop visszaállítása nem áll vissza hanem kapok egy hibaüzenetet.


Hiba a lapon található parancsfájlban!


sor 65

karakter 1

hiba Az objektum nem támogatja a műveletet!

kód 0

URL file:///C:/Documents%20and%20Settings/Kocsis%20P%C3%A9ter/Application%20Data/Microsoft/Internet%20Explorer/Desktop.htt


Folytatja a műveletet a lapon?


Igenre kattintva se csinál semmit. Mit csináljak hogy tudom visszaállítani?


2010. okt. 19. 16:26
 1/6 anonim válasza:

ugy hogykatt a Start re és kellékek és rendszereszközök utánna windows vissza állitás és válaszd ki az ídőpontot.


Sok szerencsét.

2010. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Startmenű/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás. XP-ben így kell.
2010. okt. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az érdekesség az, hogy ezt megcsináltam de mégse állt vissza. Talán nem csináltam valamit jól?? Hmmm... :) Esetleg ezen kívül valaki jobban le tudná részletezni a beállításig?
2010. okt. 24. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy a lényege: válassz egy olyan rendszervisszaállítási pontot, amikor még rendben volt. Van egy táblázat, amely valójában naptár. Ebben kell kijelölni. Ha végképp nem megy, akkor újra kell rakni a Windows-t.
2010. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2010. okt. 25. 15:20
 6/6 anonim válasza:
Én ezt úgy oldom meg, hogy jobb klikk az asztalra, Tulajdonságok, Desktop, és megváltoztatom a hátteret (vagy ugyanazt rakom be). Nekem ez mindig bejön...
2011. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!