Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismerik fel az...

Miért nem ismerik fel az itthoni smart TV,okos telefon ,tablet eszközök és a számítógépem a felnőtt tartalmú webhelyeket?

Figyelt kérdés

A napokban üzemeltettem be egy Tabletet. Még korábban a smart TV is megtalálta ezeket, de miután kaptam egy okos telefont, egyszerre mind a kettőn nem lehet már megtalálni.A Tab-ban meg sem nyitottam Google fiókot. Nincs köze a gmailomhoz sem.

Korábban is feltettem ezt a kérdést, de tele volt helyesírási hibákkal ezért töröltem.


2023. nov. 3. 10:03
A kérdező szavazást indított:
felnőtt tartalom
sex
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben részben megoldódott. A Firefoxban , tudatlanul, kikapcsoltam a követést.Nem magyarázza meg a Firefox, mit jelent ez a Weboldalak esetében, de sikerült..
2023. nov. 3. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!