Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett az éjjel...

Mi történhetett az éjjel Pomázon? Gépek nem indulnak.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Reggel nem tudtam indulni a home office-val, egyik gépem sem indul, éjjelre bekapcsolva voltak hagyva munkával kapcsolatos feladatok miatt. Ma reggel kikapcsolva mind, sem a laptop, sem az asztali nem indul. Az asztaliban csak "zizeg" a táp. Mi történhetett itt éjjel? Eső volt, azt látom. A HD LED tv-m is nehezen kapcsolt be. De áramszünet elvileg nem volt mert a sütőnek az órája nem nullázódott le. Be kellett jönnöm a céghez ezért, gépeket hoztam magammal. Munkatársaim sem értik mi van!

2023. nov. 8. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Olyan valami kéne, ami folyamatosan monitorozta a feszültséget, pl: állandó üzemű szünetmentes admin felületén lehet ilyesmit nézni, ha van a cégben.

Én meg szoktam nézni a feszültség csúcsot is, ha valami furcsaság van.

2023. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1-esként még annyi, mert ugye a sarki fényt, ami okozza elektromos zavart is tud okozni, de lehetett bármi más, szélerőmű, napelem is bekavarhat stb.. bár utóbbi inkább
2023. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Jéggel kísért zivatar vonult át Pomáz felett az éjszaka közepén sűrű villámlások közepette, így valószínűleg túlfeszültség lépett fel az elektromos hálózatban.
2023. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az asztalit valószínűleg megúszod egy tápcserével. A laptopnak viszont valószínűleg annyi.
2023. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!