Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen online pénzkeresési...

Milyen online pénzkeresési lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, technikumban tanulok és emellett szeretnék egy kis pénzt keresni, szokni a munkát. Mivel műszaki informatikát tanulok, így ezekben a körökben érdekelnek olyan munkák, amiket itthonról kényelmesen eltudok végezni iskola mellett.


Amit szívesen csinálnék az a weblapkészítés, viszont nem tudom, hogy hol, hogyan keressek olyan embereket, akiknek ilyenre van szükségük.



nov. 12. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Felejtsd el.
nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szabadúszókat kereső oldalak, mint például:

- [link]

- [link]

- [link]

viszont mivel sok a (olcsón dolgozó) munkavállaló és kevés projekt, nehéz befutni.

nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem író kollégával, egyedül a Fiverrel egészíteném ki a kommentjét. Azonban nagyon sok külföldi ember fillérekért elvállalja azt a munkát sajnos, de egy próbát mindenképp megér a dolog.
nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Crowdtesting jó kiindulópont lehet.
nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!