Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SAP logisztikai tanácsadó...

SAP logisztikai tanácsadó fizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Egyetemen Vállalatirányítási rendszerekre specializálódtam, jelenleg junior vagyok egy logisztikai tanácsadó cégnél. Egy több éves projekt utolsó fázisába sikerült becsatlakoznom, jelenleg az EWM vonalat erősítem a csapatban, voltam helyszíni támogatáson is a projekten, mellette MM modult tanulok. A bruttó fizetésem jelenleg 500k. Az lenne a kérdésem, hogy a későbbiekben milyen fizetésekre számíthatók medior illetve senior tanácsadóként?



2023. nov. 14. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Seniorként (mondjuk 5+ év, vagy legalább 3-4 projekt elejétől végéig), 1,7-2,2 Millió/hó bruttó ha alkalmazott vagy itthon.

Ha vállalkozóként beszámlázol akkor olyan 400-650 EUR per nap.

2023. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyilván ezek a mostaniak kb. mire senior leszel ezek változhatnak (emelkedhetnek).
2023. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!