Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot választanátok...

Melyik laptopot választanátok ezek közül? Csak netezésre kéne egy normális, megbízható, szemkímélő Chromebook.

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3.

[link]


4. Ez kisebb ugyan, mint az előzőek, de ez is jó lehet.


[link]


5. Vagy netán ezt az érintőképernyőset, bár nincs szükségem ilyesmire. Úgy tudom, kényesebb is egy ilyen.


[link]


Köszönök minden javaslatot!


2023. nov. 26. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"szemkímélő "


Definiáld a szemkímélést...

2023. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én 4.-et venném meg, ha neked kicsi, akkor a 3.-at.
2023. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem értek hozzá. :D

De állítólag van olyan monitor, amelyik villódzik.

2023. nov. 26. 23:06
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Tehát kinéztél egy tulajdonságot, amiről azt sem tudod, hogy mi, de neked az kell. Gratulálok.
2023. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, ez van! :) Ilyenek a laikusok...
2023. nov. 26. 23:16
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

"Hát, ez van! :) Ilyenek a laikusok"


Nem, nem a laikusok ilyenek általánosságban, hanem te vagy annyira primitív, hogy utána sem tudsz nézni az adott paraméternek amire szükséged van. Ha valaki laikus az abban merül ki, hogy például nem tudja mi az az SSD, ezért számára az lényegtelen, maximum tanácsot kér egy szakértőtől, hogy ő mit javasol. Esetedben viszont úgy fixáltál egy elvárást, hogy azt sem tudod mire jó. Ezzel te nem laikus vagy, hanem egy idióta. Örülök, hogy tudtam tisztázni a fogalomzavart. A kérdésre válaszolva teljesen mindegy melyik laptopot választod, ilyen értelmi szintnek az összes megfelelő.


Üdv

2023. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 CspCsj ***** válasza:
100%

Ha villogásmentes kell, akkor IPS kijelzőket részesítsd előnyben, - ilyen a 3. és a 4. modell.

Utolsóban vannak a legerősebb-leggyorsabb alkatrészek is.

2023. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt kérdezném meg, hogy miért pont Chromebook?
2023. nov. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert az az olcsó.
2023. nov. 27. 07:28
 10/15 A kérdező kommentje:
Olcsó, viszont sokáig kap frissítést.
2023. nov. 27. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!