Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Acer Nitro 5 ös gamer...

Az Acer Nitro 5 ös gamer laptopot ujrapasztáztam, de most már nem kapcsol be?tovább

Figyelt kérdés
A power gomb megnyomosárá csak a LED felvinnal ès annyi, ha töltõre teszem akkor elkezdi tölteni világit a töltès LED hogy maxon van, de amint megnyomom a power gombot a LED utánna kikapcsol.venti kábeleket szedtem csak ki, Mi lehet a gond? Zárlat?

dec. 5. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen pasztát használtál? Ha olyat ami vezeti az áramot akkor könnyedén lehet akár zárlat is.
dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Natúr fehèr paszta, aztán jutott eszembe hogy lehet az is gond hogy nem csatlakoztattam le az akit? Most elvittem szervizbe. de fèlek elfüstölt az alaplap. ( habár elvileg csak feszültsèg alatt bekapcsolva lehet zárlat?) használtam kesztyût de a ventilátor fèm vègū csatija lehet hozzáèrt az alaplaphoz. A procit sima alkoholos, meg Clean szálmentessel töröltem át.
dec. 5. 17:08
 3/12 A kérdező kommentje:
Aksit/ rosszul îrok be van kapcsolva az automata szöveg a telòn
dec. 5. 17:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát az bizony nem volt túl bölcs dolog, hogy úgy csináltad, hogy akksi benne volt. Attól, hogy nem volt bekapcsolva még elég sok minden áram alatt lehet, úgy meg simán lehet már zárlatot okozni.
dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkut ki szokták ilyenkor venni, a bekapcs gombot fél percig nyomod, majd akku vissza és..., talán elindul.

Talán nem szállt el nagyon az a gép. Mindig teljesen feszültség-mentesítve lehet belenyúlni.

dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mert mindig asztali gèpem volt , ott egyszerū volt áramtalanitani, ennèl meg hîrtelen nem is gondoltam hogy az aksi

De mivel az aksit úgy jelezte a LED hogy fel van töltve , abbòl gondolom hogy akkor tuti elszállt az alaplap vagy a procit

ha csak felvillan a power LED.

dec. 5. 18:50
 7/12 A kérdező kommentje:
Majd megírom mit mond a szerelõ
dec. 6. 19:45
 8/12 anonim ***** válasza:
OK
dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ùjat kell vennem. A pasztátol zárlatos lett 4 db tranzisztor kiment, az mèg cserèlhetõ forraszthatò, csak egy helyen maga az alaplap is megègett a nyákban a vezetõsáv. Így ha kicserèlnènk az elemeket nem biztos hogy mūködne mivel lehet a vezetõsáv elègett ami vègzetes gond.
dec. 12. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Dominik műhelye. Keress rá erre, hátha tud vele valamit kezdeni, bár nem tudom most dolgozik-e.
dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!