Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes venni...

Milyen laptopot érdemes venni (többi lent)?

Figyelt kérdés

Laptopot tervezek venni, alapvetően irodai használat, netezés lenne a fő cél vele (olyan általános szempontokkal, hogy sok tárhelye legyen és ne legyen lassú).


De van néhány játék, amiket régebbről előveszek néha-néha és örülnék, ha NORMÁLISAN tudnának futni a laptopon is (offline módban, egyedül játszom). Az alábbiakról van szó: Civilization6, Minecraft (modolt verziók is, pl. Feed the beast), Fifa19 (nem tervezek újabbat beszerezni), meg ennél gyengébb követelményű játékok.


A fenti célra ár-érték arányban a legjobb laptopot keresem, minden tanácsot szívesen fogadok, akár konkrét ajánlással. És tényleg nem fontos, hogy a mai kor új játékait elvigye, a fent felsoroltakat viszont igen.



dec. 9. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én valami OLED kijelzős ASUS Vivobookot vennék Iris XE szerintem el kell, hogy vigye ezeket a címeket.
dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél egy felújított volt üzleti laptopot, Thinkpad, Dell stb. 256 SSD, 8-16 GB stb. Kb. 80-100 ezerbe kerül. Veszel bele akkut (cserélhető) 20 ezer ft és gyors, jó géped lesz.
dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz.

Én is gondolkoztam rajta, hogy használt, de felújított üzleti laptop irányba megyek el, anyagilag biztos jobban járnék. Tudtok mondani olyat, akinél érdemes ilyet venni, ezzel foglalkozik? Nem a legolcsóbbat keresem, hanem aki megbízható, nem akarja elrejteni a hibákat és az igényeket is át lehet beszélni.

dec. 10. 10:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!