Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Androidon az sms kliensbe egy...

Androidon az sms kliensbe egy adott sms-nél, a beállitásokba van olyan hogy új résztvevő, ez mit jelent? (Többi a hsz-be)

Figyelt kérdés
Unalmamba nyomkodtam a telóm, a lényeg az SMS nél 1 két éves smsnél ugye megnéztem milyen opciók vannak az sms beállitásba (a héten kétszer is frissitette az android az sms klienst) ott találtam egy ilyet hogy új személy hozzáadása, vagy ha rámegyek az sms részletekbe ott is lett egy ilyen menü. (nem rémlik, hogy eddig lett volna). Ez mi? Mire való? (mielőtt valaki irja "próbáld ki", nem szeretném azt se tudom mi történik stb) Viszont mivel lett egy ilyenem , vagy v olt csak nem tünt fel, érdekelne, hogy mi az, hogy pl 1 kétéves sms-hez személy hozzáadása, elküldi neki is vagy mi? köszi. 😊 (ui:gondololom ez általános menü mert a vodafone küldte az egyenlegem, megnéztem ott is volt a beállitásokba ez)
dec. 13. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mobil SMS vagy RCS SMS?

Gondolom mint emailnél: új címzett felvétele.

dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1es android teló messages progrAM A guglis. Közbe gugliztam kidobott 1 súgót, igen ahogy értem olyasmi mint am it irsz , esetleg egy közös cset progrAm féle ahogy értelmeztem, bár értelmét sokat nem látom..
dec. 13. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!