Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy VLC Media...

Hogyan lehet egy VLC Media player (mkv) videóba beleépíteni egy letöltött feliratot? (bőv. lent)

Figyelt kérdés

Tehát van egy film, nincs benne magyar felirat. Leszedtem a felirat fájlt, és hozzá birom adni a VLC-n belül. De ha kilépek belőle akkor eltűnik, és megint hozzá kell adni.

Hogy tudom beépíteni, hogy a különálló fájl alapból benne legyen a feliratoknál, és csak ki kelljen választani?


Hogy miért kell nekem?

Ha usb-re ráteszem a filmet, a feliratot pedig csak a mappába hagyom, nem birom birom TV-n megkeresni feliratot.


dec. 17. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olvassák be automatikusan a lejátszók, ha ugyanaz mindkét fájlnév. Nevezd át a videófájlt, hogy szerkesztő módban legyen, másold ki a nevét, és illeszd be a feliratfájl neveként.
dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy első is írta, azonos fájlnevűnek kell lenniük. Ha nagyon akarod MKVToolNix-al hozzá tudod adni az srt-t az mkv konténerhez.
dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MKVToolNix szerintem is. Nem kell keresgetni később a feliratot, ha netán valami lenne, mert beleintegrálja. Pillanatok alatt megcsinálja. (add gomb a megnyitás után)
dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!