Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy az új...

Mi lehet az oka hogy az új Samsung Galaxy A54 5G dual sim telefonom gyorsan merül?

Figyelt kérdés

A mai este alatt, ami kb 10 óra, merült 5%-ot energiatakarékos módban, most reggel kb 1 óra tiktokozással 5%-ot.

Már egy hetes a telefon, de eddig csak beüzemeltem és csak néha használtam itthon. Tegnap délután óta vettem kezelésbe véglegesen.

Olvastam, hogy az új telefonnak meg kell tanulni a felhasználó szokásait. Lehet hogy így még nem sikerült megtanulni, hogy rendszertelenül használtam? Vagy az a merülés nem is számít gyorsnak (Tudomásom szerint a tiktok elég gyorsan merít minden telefont)?



dec. 21. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkuhasználatot nem néztél, hogy milyen app mennyire meríti? Beállításokban én meg tudom nézni, bár nekem más gyártóé van, de gondolom Samsungban is van ilyen menü.
dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Esti merülés normális ennyit nekem is merül tétlenség alatt.

Ha 1 óra tiktokozásal 5%-ot merült az jónak számit nincs annak akkor semmi baja. Beállitások-Akumulátor menűpont alatt nézd meg a képernyő időt.

Egy teljes töltésel 5-7 órát kéne birnia

dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is gyorsan merül 0 használat mellett 100%-ról 90 ma pedig már 78-on van úgy hogy be van kapcsolva az energiatakarékos mód. Minden alkalmazás mély alvásban és tényleg nem használtam kb annyira egy nap egyszer hogy mennyin van a töltés. Én tervezem szervizbe vinni vagy valami.
dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!