Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1 napos Xiaomi redmi note 12...

1 napos Xiaomi redmi note 12 5g telefonom nagyon lassú.Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Szép napot mindenkinek!Lenne egy olyan problémám, hogy tegnap vettem egy új telefont(fent leírtam, hogy pontosan milyet) és egyszerűen nem működik rendesen.Nagyon lassú és egyfolytában befagy, valamint kidob az alkalmazásokból.Már vagy 10x újraindítottam és kikapcsoltam, de semmi.Van, hogy nagy ritkán jól működik, de aztán kis idő elteltével megint lefagy és akadozik.Mi lehet a baja?Basszus nincs egy napos.
dec. 30. 14:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, hogy feltöltöttem 100%-ra egyből, nem tudom ez számít-e valamit?!
dec. 30. 14:13
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Vidd vissza.
dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Honnan tudjuk? Vidd vissza.
dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem hallottál még a garanciáról, akkor nézz utána, hogy mi is ez és hogyan tudod érvényesíttetni, pont ilyen esetekre van kitalálva.
dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Gondoltam, valaki tud segíteni, vagy valakivel fordult már elő ilyen, de akkor én kérek elnézést, vegyétek úgy, hogy nem írtam semmit.
dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt visszaviszed próbáld ki, hogy csinálsz egy gyári visszaállítást.
dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 miert valaszolsz masik accounttal a sajat kerdesedre?
dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!