Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszatenni a...

Hogyan lehet visszatenni a kiesett laptop billentyűt? (Asus Zenbook 14)

Figyelt kérdés

A laptop billentyű ú betűje esett ki, viszont nem tört le semelyik része a billentyűnek.

A fehér két pöcök rész, amire vissza kellene pattintani, az sem tört le, a helyén van.

Próbáltam videók alapján visszahelyezni. A két pöcköt összecsukva, kinyitva próbáltam összepattintani a billentyűgombbal. Mi a technikája?

Le kellene szedni a két pöcköt is és azt is újra visszahelyezni? (Elvileg nem mozdult ki..)

Már pár órája próbálkozom.. a felső része beakad, de az alsó része nem akar odapattanni. A videókban egyszerű…



jan. 1. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt nézted, [link]

Amúgy nekem úgy sikerült, hogy a végén függőleges nyomásra lehet hallani egy pattanást, akkor a helyére ugrik. Persze óvatosan...

jan. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ezt [link]
jan. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jani_a_NAGY válasza:

" 2 jó válasz után + 1 közelítő végső esetre, csak kényszerből!! ha régi, esély sincs javíttatni? (nem hiszem!) akkor

függőleges rányomom de nem túl erősen (vékony a gép, alaplap is van benne!!!)

előtte a

pillanatragasztózzad a levált rész felületét kissé az érintkező részen, szélére ne kerüljön belőle. kb.

febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!