Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen bluetooth fülhallgatót...

Milyen bluetooth fülhallgatót vegyek futáshoz, ami jó lenne?

Figyelt kérdés
Egy éven belül már az 5. bluetooth fülhallgatót vettem, de mindegyikkel az volt a gond, hogy az egyik fülembe nem szól kb. 2 hónap után. Xiaomi redmi fülhallgatót próbáltam először, majd QCY, majd Lenovo és legutoljára Audiotechnika. Az Audiotechnika viszont nem jó futáshoz, kiesik a fülemből. A legjobb futáshoz a Xiaomi redmi volt. Mindegyiknél az volt, hogy egy idő után csak az egyik fülembe szólt a fülhallgató. Az egyik szervízben azt a tippet kaptam, hogy ne csak telefonnal, hanem a fülhallgatót is párosítsam újra, amihez gomb vagy magán a fülhallgatón van vagy pedig a tokján. Az audiotechnika fülhallgatóval ez mindig működött is, viszont minden használatnál újra kellett párosítani, nem tudom, hogy az is mennyire természetes. Viszont a Xiaomi esetén csak egyszer működött és utána nem volt jó. Párosodott, mind a két fülembe szólt, viszont azt írta ki a telefon, hogy 8%-on van és valóban 2 percen belül csak az egyik fülembe szólt, mert a másik lemerült. Ha visszaviszem szervízbe, akkor meg sokszor nem észlelik a hibát. A Lenovo fülhallgatómon pedig nincs olyan gomb, amivel újra lehetne párosítani. Felmerül, hogy lehet a telefonommal van gond? Samsung galaxy S22 telefonom van. De mégis mi lehet a gond egy ilyen telefonnal? Haveromnak S21 van és több mint egy éve működik neki Lenovo fülhallgatóval a dolog úgy, hogy nem is kell neki újrapárosítani.

jan. 16. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy Skullcandy Dime van, bicajozáshoz használom legtöbbször.


Megvan lassan két éve, többszáz órát ment már, egyszer volt olyan, hogy újra kellett párosítani.

jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És milyen fajta Skullcandy Dime? Megpróbálom, de gyanús, hogyha ennyi fülhallgatóval gond van, akkor lehet hogy a telefonommal van gond? Viszont azzal mi lehet a gond?
jan. 16. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit a LIDL-ben lehetett kapni.
jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!