Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sokan lájkolják a facebook...

Sokan lájkolják a facebook történeteiteket vagy csak megnézik?

Figyelt kérdés
Nem ott élem az életem. Csak nem értem, hogy aki megnézi, ha már megnézi mért nem reagál...mármint én meg se nézem azokét, akik nem érdekelnek, akiket meg bírok adok valami reakciót had örüljön. Szóval puszta kíváncsiság. 😁

jan. 26. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Mostmár simán a hírfolyamban is feldobja, mintha képet osztottál volna meg. Ahogy görgetek lefelé, nekem is napi ezret feldob, amit amúgy tojnék megnézni szorik közt, mert nem érdekel az illető. Lehet, hogy ez van itt is. Akiét direkt nézem meg, arra szoktam reagálni is.


Én amúgy nem szoktam sztoriba tenni semmit.

jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Á ezt nem tudtam...de vacak így....de ezt csak gépről adja be hírfolyamba, nem? Mert nekem telefonon nem szokta...
jan. 27. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
2# Telefonról is, lehet, hogy neked a lite van, nem?
jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, rendes app. Meg van, hogy telefonról is a böngészőből lépek be. De most direkt kipróbáltam az app-ot és nem hozta fel senkiét sem a hírfolyam...érdekes viszont táblagépről a böngészőből belépve igen. Nem értem, de ez így vacak nagyon, én pl. nem akarom h mások hírfolyamán megjelenjen, amit kiteszek történetbe...jaj.
jan. 28. 10:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ez mióta van így, nem lehet tudni? Mármint hogy kipakolja hírfolyamba...
jan. 28. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűha, egy éve már tuti, de lehet, hogy még több
jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oh, köszi 😀

Mondjuk még azt is kipróbáltam hogy ugye akarva akaratlanul elinditja...és tovább görgettem, messenger story-ba nem lett szürke a karika szóval nem tudom másnak mutatja e hogy "megnéztem" de ez így nagyon gagyi. Jobb lenne ha tudnám csak az nyitja meg, akit érdekel. 😀

jan. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!