Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 14 pro vagy Iphone 15?

Iphone 14 pro vagy Iphone 15?

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek meg. Használt Iphone 14 pro (2 év garanciával) vagy új Iphone 15 (3 év hivatalos garanciával)? Árban hasonló a kettő, előbbit a rejoynál láttam. Egyetlen negeatívum számomra az Iphone 15 esetében, hogy nincsen Always On Display.


Androidos voltam világ életemben, szemezgetek Samsung S23/S24-el is.


Ti melyiket vennétek meg?



febr. 10. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyiket sem.
febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Az IOS kicsit más, én kb. 10 év androidozás után hagytam ott de sokkal jobban szeretem és azóta nem váltanék másra.

De van aki nem szereti, neked kell tudni, hogy melyik jobb.

Kipróbálni nincs értelme, hanem hétköznapokra használni.

Helyedben vennék egy XR-t használtan és használnám fél évig, ha tetszik az IOS akkor mehetne egy 14 Pro.

A sima szériát mindig kerülni kell, hacsak nem szük a költségvetés.


S24 jó telefon, de mivel én az IOS-t preferálnám nem valószínű hogy az mellett döntenék. Pedig klasszisokkal jobb telefon, mint az iPhone 15.

Inkább a 15 és a 15 Pro között van kb. féluton.

febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Én az S24-et venném meg. Van iPhone-om és egy darabig használtam elsődleges telefonnak, de sosem szerettem.
febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem szerettem használt dolgokat venni, főleg nem telefont, szóval nálam ez kiesne. A sima 15-ös széria tök jó telefon, csak elképesztően gáznak tartom, hogy ennyi pénzért az Apple szimpla szemétségből szoftveresen letiltja a 120 Hz-es képfrissítést a telefonon, pedig a kijelzője tudná...

Nekem most egy iPhone 13-mam van kb 1,5 éve, tök jó telefon meg minden, de sok apró hülyeség van benne, ami miatt azért néha eléggé hiányzik az Android. Lényeges különbség viszont alig van, szóval csodát ne várj.


Ha most kéne vennem, akkor szerintem vennék egy S23-mat. Ehhez képest az S24-ben alig van bármiféle előrelépés (az AI dolgokat elvileg ez is megkapja hamarosan), az iPhone 15-öt viszont veri a kijelzőben és van rajta dedikált zoom kamera is.

De egyébként ha tényleg kíváncsi vagy erre az Apple dologra, akkor nyugodtan megveheted a 15-öt is, nem rossz telefon, főleg ha nem élsz-halsz a 120 Hz-es kijelzőért, plusz akkor legalább innentől elmondhatod, hogy kipróbáltad az iOS-t.

febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 fukapapa27 ***** válasza:
0%
Nem akarok itt okoskodni de én is inkább az S23 vagy S24 mellett tenném le a voksomat de ha csak ingyen van, mert én egy telefonért 1300-1500 eurót adjak az felejtő ha Samsungról vagy Apple-ről van szó és nem azért, mert egy sóher lennék de egyszer úgy ejted le és annyi neki azon a pénzen inkább vennék egy komoly asztali Gamer vasat! Úgysem tudnám kihasználni egyik telefont sem tök felesleges lenne amire nekem kell egy telefon!
febr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
#5 800€ az S24, de mindegy
febr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

#5.

Abból a pénzből maximum videókártya jön ki, nem igazán raksz össze abból normális vasat.

Meg teljesen más a felhasználási terült, ameddig egy gamer vas nélkül elél az ember valószínűleg egész simán, egy normális okostelefon nélkül rendesen meg van lőve.

Tudomásul kell venni, hogy életünk szerves része.

febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 fukapapa27 ***** válasza:
0%

#6 lehet, hogy nálatok 800euró de nálunk igaz én az S24 Ultra 1TB-ost néztem az itt Szlovákiában 1500-1800 euró de itt van kép róla ha nem hiszed el!

[link]

#7 teljesen igazat adok neked ebben de amire nekem kell egy okostelefon arra elég egy Samsung Galaxy A20e amit 40 euróért vettem!

febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
#8 Azt vágod, hogy az S24 és az S24 Ultra nem egy telefon, hanem kettő különböző?
febr. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 MegaDaves450 válasza:
0%
SAMSUNG GALAXY A70 mert az iphone egy szemét
febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!