Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki rejti előlem a...

Ha valaki rejti előlem a posztjait, megtudom nézni valahogy?

Figyelt kérdés
Facebookon, ha elrejti előlem a posztot, hogyan tudnám megmézni miket tesz ki? Nemtudom, hogy rejti-e csak egy nagyon erős megérzés.

febr. 14. 23:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért megérzéstől több, a facebook keresőben jelzi nekem, hogy 12+ új reakció a legújabb bejegyzésnél, de megnyitom a profilját és nincs is új bejegyzés.
febr. 14. 23:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet úgy beállítani, hogy profiloldalon ne jelenjen meg, de hírvonalon igen
febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tényleg úgy állította be, hogy kivéve:XY (és az te vagy), akkor nyilván nem fogod látni azt a bejegyzést. Egyébként én sem értem, hogy néha a bejelentkezés után mutatja egy ismerősömnél, hogy +1 új bejegyzés, de valójában nem látok nála én sem semmi újat. Így viszont nem logikus, hogy ha úgy állítja be, hogy nekem ne lehessen közöm hozzá, akkor a FB miért dobja fel nekem, hogy van nála egy új bejegyzés..
febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Találkozol vele, kitéped a kezéből a telefonját és megnézed.
febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!