Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A medium méretű Wacom Intous...

A medium méretű Wacom Intous Pro elég lehet nekem?

Figyelt kérdés

Digitalizáló tabletet keresek és éppen a Wacom Intous Pro M-el szemezek.


Ha nem készítek nagy rajzokat, akkor is megérné inkább a large?

Vagy elég lehet a medium méret?


Bocsi ha rossz kategória. Nem vagyok sűrűn járatos itt.


febr. 15. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyénspecifikus kérdés.


Engem kifejezetten zavarnak a kijelzőmentes beviteli eszközök.


Jobban szeretem, ha látom is, hogy hol a ceruza hegye a rajzon.


Pár próba után el is adtam a wacom ilyen kijelzőmentes eszközömet.


Anno akkoriban pedig vettem egy acer spin-t.

Az akkori ide-oda utazgatások miatt ez tűnt a legoptimálisabbnak s mai napig nem bántam meg.


Hasonló laposok 150 ezer tájt kaphatóak jelenleg már.


Fél éve pedig huion kamvas pro 24 4k - ra váltottam.


De vannak huion kamvas pro-k, amik 100-170 közötti árkategóriásak és kijelzősek is.


Ha már pénzt adsz ki, jobb ha kijelzőset veszel minimum.


A beviteli eszközök esetében teljesen lényegtelen, hogy mekkorában dolgozol, mert úgy funkcionálnak, mint az egér és billentyű.

A számítógépedtől függ az, hogy a program hogyan fut és azon belül milyen méretekkel dolgozol s hány layeren stb.

febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kijelzősöket még csak érintettem annyira nem bújtam még a témában.


A gép részével nincs gond. PS-ot használok (abból is a 2023-ast). Sok minden másra még. Ebben is tervezek rajzolni.


Mivel most térek még csak át a digitális rajzolásra, így olyan opciót keresek aminél könnyen át lehet szokni.


170 meg tök jó ár érte. Kb ennyiért mennek a nagy wacomok ami még nem is kijelzős.


A méret meg inkább azért érdekelt mert olvastam olyanokat hogy a kisebb méretű tableten nehezebb precíz mozdulatokat csinálni.


Másik fórumon meg azt írják hogy a nagyobb méret inkább arra van ha karból dolgozik az ember.


Na ember legyen a talpán aki eldönti hogy kinek van igaza.


Nade arra a Camvas-ra ránézek.

febr. 15. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az oázis computerben. Ők a profik a témában. Talán még ki is tudod próbálni őket.

Holnap lesz bemutatójuk

[link]


Aztán meg mehetsz tüntikézni is a hősök terére, utána zabálás és buli. Tökéletes nap.

febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!