Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a skype fiókomat...

Hogyan lehet a skype fiókomat helyreállítani ? Kaptam egy helyreállítási kódot, melyet feljegyeztem, de nem tudom hogy hova kell azt beírni.

Figyelt kérdés
skype helyreállítása
febr. 18. 06:57
 1/1 anonim ***** válasza:

– A Skype a megadott e-mail címünkre egy biztonsági kódot fog küldeni, és egy linket, amellyel beállíthatjuk a jelszavunkat.- Kattintsunk a linkre, a megnyíló weboldalon láthatjuk, hogy mely Skype fiók tartozik a korábban megadott e-mail címünkhöz. Itt kattintsunk a Jelszó alaphelyzetbe állítása gombra.

– Adjuk meg az új Skype jelszavunkat, majd a megerősítéshez ismételjük meg.

– Ha minden feltételnek megfelel a választott jelszavunk, akkor már be is tudunk vele jelentkezni a Skype-ba.

febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!