Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom beállítani azt,...

Hol tudom beállítani azt, hogy mikor frissítsen a gépem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
64 bites Windows10-ről van szó. Jelenleg azonnal frissít, ha érkezik rá frissítés - tehát amikor használom - használat közben is csak úgy újraindul és elkezd frissíteni. És én úgy szeretném, ahogy már több gépen is láttam: mindig amikor le akarom állítani/újra akarom indítani - akkor tegye fel lehetőségként tehát: leállítás és frissítés/újraindítás és frissítés. És hol tudom ilyenre beállítani?

febr. 21. 11:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Használj friss Windowst.
febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Valahol a Windows Update beállításaiban, az Advanced Options részen van arra vonatkozó beállítás, ami arról szól, hogy a frissítéseket azonnal telepítse.


Ennek az alapállása, hogy be van kapcsolva, ezt kell kikapcsolni.


Sajnos nem tudok részletesebbet írni, talán valaki akinek Win10 van fent, én váltottam Win11-re ahogy megjelent, abban pedig eléggé átszabták a beállításokat.

febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Szóval hol tudom beállítani?
febr. 23. 11:20
 4/27 anonim ***** válasza:

Valahol a Windows Update beállításaiban, az Advanced Options részen van arra vonatkozó beállítás, ami arról szól, hogy a frissítéseket azonnal telepítse.


Ennek az alapállása, hogy be van kapcsolva, ezt kell kikapcsolni.

febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90-es IQ felett, 3 perc ráfordításával az említett menü-részek átnézésére, meg KELL tudni találni.
febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#4 De hol van az a valahol? A valahollal nem megyek semmire sem...


#5 akkor találd meg nekem!!!

febr. 23. 21:47
 7/27 anonim ***** válasza:
59%

Nem véletlenül írtam, hogy használj friss Windowst, de látom nem fogod fel a lényegét.

Az újabb verziójú Windowsok nem indulnak újra kérdés nélkél, és azoknál be lehet állítani azt is, hogy mikor frissítsenek.

febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Friss a windowsom...
febr. 23. 22:43
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Melyik verzió? 22H2? És home vagy pro?

A gépházban a frissítéseknél ott van minden opció.

febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Home. A többit nem tudom fejből. De ez miért számít? A gépházban néztem a frissítéseknél. De nem találtam.
febr. 24. 07:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!