Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen videokártyát vegyek?

Milyen videokártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Gépet szeretnék építeni kb 300.000 FT-ból. Ryzen 5 5600x mellé szeretnék videokártyát. Kettőt néztem ki RTX 3060 12 GB és a 4060-at. Nem nagyon értek a gépekhez így nem tudom melyiket érné meg megvenni.


Válaszokat köszönöm!



febr. 29. 12:52
 1/7 anonim válasza:
17%

Felesleges 40-es szériából kártyát venni, ha csak 300k a kereted. Nem csak kártya kell, hogy komolyabban vigyen erősebb játékokat is.

Ha gondolod megkérdezhetek egy nálam okosabbat, aki fixen megbízható, hogy ennyi pénzből mit tudnál kihozni, mert ezen az oldalon nem mindig írnak jó tippeket...

febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Több videót is megnéztem de tanácstalan vagyok.

Nagy segítség lenne ha megkérdeznéd!

febr. 29. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ennyiért használt kártyát vennék, abból sztem kapni erősebbet is. Ha nem szeretnél hadználtat csak újat, akkor ez nyilván nem opció.
febr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kettő közül RTX4060 egyértelműen, a 3060 gyengébb.

De egy jó 650W-os táppal és egy használt garis RX6700xt ajánlanék, ha nem kizárt az AMD/használt.

[link]

[link]

Rt-ben gyengébb minden másban jóval erősebb.

febr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#1 vagyok:"Intel i5-12600, alaplap bármilyen jó 60k+ os kategóriában, alatta nem megbízhatóak, leginkább asus vagy gigabyte a jó. G.skill ramok, arra is 50 ezer körül legalább rá kell szánni, vidikártya meg használtan 3080 elég jó, táp ne legyen noname, 850w minimum kell egy ilyen kártyának"

Meg azt mondta, h újíts procit, különben a 4060 offos, de alapból nem lesz géped 300k-ból egy ilyen kártyával, mert nagyon drága:(

febr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 A haverod azért nem egy nagy ász. A 4060-hoz kevés a 5600x?

"Nem lesz géped 300-ból."??

[link]

febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Tessék itt van 300-ért.

febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!