Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy alámondásos avi file-t...

JLCS kérdése:

Egy alámondásos avi file-t kaptam,de az audio sáv egységes,tehát nem tudom szétbontani,a lejátszóval. Hogyan tudnám mégis az eredeti hangsávot kiemelni?

Figyelt kérdés
Bizonyára valami prog-al be lehet lépni a videoba hogy elvégezhessem a szétbontást. Tanácsot kérnék. előre is kösz.

#audio #hangsáv szétbontás
márc. 3. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy.
márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egy hangsáv van, akárhogy "lépsz be" a fájlba nem fogod azt kettébontani. Hiszen a hang az egy fájl
márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan a nyers fájl annak a hangját lehet ráilleszteni és egy új hangot keverni belőle. De a hangsávot semmi nem szedi szét.
márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A lejátszó szerint egy. De az alámondást azért valószínűleg az eredeti után tették fel. ha magába a file-ba be lehetne valahogy lépni,akkor kiderülne,hogy szétválasztható-e. Erre volnék kíváncsi,hogy van -e erre mód. Szerintem bizonyára van.
márc. 3. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy fájl nem valami könyvtár amibe belépkedsz kisfiam.
márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudsz belépni egy fájlba. És ha egy hangsáv van, az biza egy fájl. Hacsak nem úgy van felmondva a szöveg, hogy bal csatornán eredeti hang van, jobb csatornán meg a duma, akkor még megoldható lenne. De ha nem, akkor össze lett muxolva, azt már nem szeded szét sehogy.
márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha egy lejátszó egyben játsza akkor az egy. Én is szoktam ilyet csinálni (narráció) az eredeti hangra rá mixelem a narrációt (eredeti szöveget lehalkítom) utána egybe renderelem a videót és kész az új. De az egyben van. Csak az eredeti nyers fájlal, vagy ha valakinél (aki csinálta) még le van mentve a projekt akkor lehet belenyúlni, és újra renderelni.

A kész egybe mixeltet nem lehet így szerkeszteni.

márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4 "az alámondást azért valószínűleg az eredeti után tették fel"

De nem külön sávba, hanem az eredetire rámondták, tehát onnantól egy hangfájl van, az eredeti+rámondás egyben. Ezt már semmilyen csodaprogrammal, nem lehet szétszedni.

Meg kell keresned az eredetit, az eredeti hanggal.

márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as na ez az ami nincs. Ha volna lehetőség,akkor nem itt lógnék. Amúgy nem sok reményem volt. Azért kösz.
márc. 4. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!