Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom törölni a faceboo...

Hogyan tudom törölni a facebook profilt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon hosszú lesz, de köszi ha valaki tud segíteni.

Anyukámnak teljesen elromlott az okostelefonja. Semmit nem lehet rajta csinálni, van egy új és elkezdtem beállítani rajta mindent a facebooknál viszont van egy kis gikszer.

Régebben apu az ő emailcímével regisztrált és azt a fiókot dobja be nem pedig anyu mostani profilját. Az istenért nem találom a rendes facebookját. Sem emailel, se névvel se semmivel.

Szerettem volna apu régijét törólni hogy ne zavarjon be. Követtem az utasításokat amik le vannak írva. Azután a férjem is megpróbálta.

Három, ismétlem három órán keresztül csináltuk!! És nem jött össze az utolsó elötti pontnál megakadtunk.

Addig meg van hogy metaközpont vagy mi azután jönne a profil törlése felfüggesztése na ez az ami nincs meg folyton visszairányít az első lépésre. Konkrétan nem találtam ilyen lehetőséget hogy törlés.

Valaki ?


márc. 4. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lépj be gépről és kattints ide: [link]
márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fantasztikus vagy! Ezer hála!
márc. 5. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!