Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig működik aktivizálás...

Meddig működik aktivizálás nélkül a windows 10 gépem ?

Figyelt kérdés
Nem tudom ezt megoldani. Öreg vagyok pénzem sincs rá.

#Windows #aktivizálás #Termákkulcs
márc. 4. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem aktiválásra gondolsz. Ha nincs 2000 forintod egy licenszre, használj Linuxot!
márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ameddig ki nem kapcsolod a gépet.
márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt is tudom, hogy nem legális a gépem. Sajnos anno igy vettem a neten :-(
márc. 4. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi van?
márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármeddig, csak megjelenik az "Aktiválja felirat" illetve korlátozott marad jópár beállítási lehetőség.. ha ezek nem zavarják, akkor alap dolgokra használható.
márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 évig
márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Vannak ingyenes aktivátorok. Githubon pl. Valaki linkelje be neki
márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármeddig. Csak olyan apró kényelmetlenségekkel jár, mint hogy a sarokban lesz egy vízjel, hogy aktiváld, illetve a tálcát nem tudod testreszabni (bár mintha rémlene, hogy valami újabb frissítéssel sem lehet már). Ha nagyon zavar, tölts le egy aktivátort!
márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1, Ha nem zavaró a felirat akkor ameddig működőképes a gép használható így. "Nem legális" dolog miatt házi használatra (nevezés, YouTube...stb) senkit nem piszkálnak miatta.

2, Ha zavaró, akkor csak van jóakaró ismerős/rokon aki bank kártyával vesz egy kódot 2000-ért, amit kifizet neki.

[link]

[link]

Windows 10 Home vagy Pro ami van a gépen. Ez a 2000Ft-os kulcs otthoni használatra teljesen jó. A frissítések és minden funkció működik rajta, ha igény van rá.

márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!