Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pesten szokott veletek erőszak...

Pesten szokott veletek erőszakoskodni a Foxpost csomagautomata?

Figyelt kérdés
A pesti hirdetők mindig annyira látványosan félnek a csomagautomatáktól, hogy már felmerült bennem ez a kérdés.

márc. 5. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
3 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mi a kérdés?
márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a múltkor be akart nyúlni a bugyimba, egy másik nőnek pedig utánafüttyögött.
márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Csak, ha a kocsma mellett van. 🤣
márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hmm akkor lehet ezért olyan nehéz meggyőzni a pesti hirdetőket, hogy ugyan ne kelljen már 5 órát utazni oda-vissza egy szaros alaplapért, amikor 2kért a gónósz automata is elhozná...
márc. 5. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

"Engem gyíkká változtatott..., de már elmúlt".

Amúgy mi az erőszakosa jelenség?

márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Meg akar verni?Vagy mi?
márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem volt ebből gondom. Főleg pesten, ahol kb 10 percen belül van egy automata akárhol. Voltam én is pesti, én is simán feladtam bármit bárkinek, aki fizetett. Nyilván volt olyan termék is, ami azt se érte meg, hogy felkeljek érte, és majdcsak találtam oyat, aki érte jött címre. Nyilván eladói szempontból ez nagyon kényelmes. De volt olyan, hogy egy ilyen termékre mondtam, hogy plusz 1000 a vesződségek miatt (csomagolás, feladás... van vele azért munka, na), és megérte neki 😃 hát jól van, akkor elvacakoltam vele
márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy félnek tőle...


1 hónapon belül a harmadik alkalom, hogy nem jutok hozzá a csomagomhoz a Foxpost szarakodása miatt. Telítettség miatt átírányítanak egy csomagot, majd az átírányított csomag megérkezik az általuk választott automatába, jön az értesítés, elindulok átvenni, megérkezem az automatához "Az automata jelenleg nem működik", három nap múlva tudtam átvenni (alkatrész volt benne, addig állt egy termelő gép)


Most ismét megyek csomagot átvenni, direkt másik automatához kértem, ma jött az értesítés, megérkezem, "Az automata jelenkeg nem működik", Hát köszi, többet nem rendelek Foxpostot!

márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8:

Jó, akkor most mondjam azt, hogy 2020 óta van kb mifelénk és abszolút semmi bajom nem volt vele soha (és annak sem akinek küldtem).

Mindig lesznek outlierek, a te eseted ilyen, de pont azért outlier, mert az esetek többségében nem jellemző.


Amúgy, ha valamit tényleg gyorsan akarsz küldeni/fogadni akkor vagy MPL 1 napos csomagként vagy GLS. Foxpost olcsóbb, de cserébe lassabb is.


Egyébként az eddigi tapasztalataim alapján, nem csak a foxpost automata lehet ott pestországban erőszakos, hanem valószínűleg a postán is csúnyán nézhetnek az emberre, ha csomagot akar feladni.... és ki tudja a GLS-es bácsi mit csinálhat, hogy ennyire, de ennyire nagy félelemmel tölti el a pesti hirdetőket az a szó, hogy "csomagküldés".

márc. 25. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!