Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop éri meg jobban?...

Melyik laptop éri meg jobban? Melyiket válasszam ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Személyesen mentem be az üzletbe és ezen a három gépen esett meg a szemem (alul linkelve), mind külsőre mind a paramétereit tekintve és természetesen a rá szánt összeget is figyelembe véve. Nem vagyok egy informatikus úgyhogy mások véleményét is kikértem személyesen és ide is azért írok.

Az linkelt Asus gépről informatikus ismerős elég erősen le akar beszélni, bár ő az egész márkát nem ajánlja nekem saját tapasztalatai alapján, ennek ellenére ismerőseim között hasonló kaliberű Asus gépet használnak többen is és ők mint felhasználók meg voltak vele elégedve.

A linkelt Lenovo gép a márka miatt áll hozzám közel, több mint 10 évig egy Lenovo gépet használtam és meg voltam vele elégedve, bár 5 év után többször kellett javítani vinni és végül azért cserélem mert javíthatatlan állapotba került .

A MacBookról az üzletben nagyon sok pozitívumot hallottam az eladótól, interneten is utánajártam, hogy egy ilyen “régi” MacBook megéri e még idén és azt a választ kaptam, hogy igen.

Amire nekem kellene az egyetem, munka és általános felhasználói szint. Tehát semmi komoly. Szeretném ha jó sok évig velem lehetne, nem akarom két évente cserélgetni.

Viszont nem szeretnék 400 ezer forint fölé menni semmiképpen, sőt ami nem Apple ott még nagyon 250 -300 fölé sem. Ennek ellenére szívesen meghallgatok más ajánlást is, ha valaki azt mondja egyiket sem venné meg a helyemben. Az Asus és a Lenovo saját meglátásom szerint viszonylag hasonló gépek, de Apple telefon tulajdonosként kicsit a MacBook felé húz a szívem, főleg a kompatibilitás miatt.

Minden normális, segítő jellegű kommentet szívesen fogadok. Elsősorban erről a három gépről szeretném a véleményeket elolvasni, de ahogy korábban is említettem szívesen megnézek mást is. Az üzlet pedig azért Euronics mert én szeretem látni a gépeket mielőtt megveszem, ez volt a legközelebb, de nem kikötés, ha minden kötél szakad rendelni is szívesen rendelek.


[link]


[link]


[link]



márc. 6. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök más kategóriák.
márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy elvégeztem a kis összehasonlításomat az internettel a processzornál tapasztaltam egyedül különbséget a Lenovo gép és az Asus között. Ehhez a részhez én nem értek azért írtam ide hátha valaki abban is mond egy rövid a- t vagy b- t melyik a jobb vagy akár azt is hogy teljesen tévúton vagyok.Az Apple gép tudom, hogy nagyon más kategória, de az meg szimplán csak kényelmi szempontokból nézve esett fontolóra és mert a boltban megmutatták és szimpatikus lett.
márc. 6. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából ahogy le is írtad, egyéni preferencia kérdése. Ha apple-t akarsz, vedd meg azt. Ha nem, akkor a másik kettő közül bármelyik jó lesz arra, amit leírtál.
márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
márc. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!