Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha veszek egy új klaviatúrát...

Ha veszek egy új klaviatúrát a számítógépemhez, azzal működni fog?

Figyelt kérdés
Úgy értem, csak rádugom a gépre és felismeri, vagy ennél is van valami telepítés, mint mondjuk a webcam-nál? Illetve az számít, hogy más a márkája, mint a gépnek?

márc. 10. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Illetve az számít, hogy más a márkája, mint a gépnek?


Hogy mi?

márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, működni fog. Nem számít a márka.
márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyből működik, ha RGB-s gamer cucc a világítással kellhet mókolni, de mint billentyűzet akkor is megy.
márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sima standrard klaviatúra, úgyhogy a világítással nem lesz macera. Köszönöm szépen a válaszotokat.

Ja és amúgy kedves 1. válaszoló: Mi volt olyan érthetetlen a kérdésemben? Nem volt elég egyértelmű?

márc. 10. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy számítógpnek márkája, ha egy valag alkatrész van benne különböző gyártóktól? Pl. msi alaplap, amd proci, nvida vga, kingstone ram stb
márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Brand PC? Mindegyik ad saját márkás billentyűze-et és egeret is, ha úgy rendelik.

De simán vehet a Dell/HP/Lenovo/Fujitsu bill helyett egy filléres Gembirdet 1290Ft-ért.

márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, hát én így értettem, hogy pl. HP márkájú. De amúgy annyira nem vagyok benne otthon, nem is tudom milyen fajta, mert nem saját de már régebbi az biztos.
márc. 10. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!