Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol ki a laptopom,...

Nem kapcsol ki a laptopom, fekete képernyő ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ma bekapcsoltam a laptopom, elindult minden csak nem jelentkeztem be (W11), és mivel dolgom volt elmentem egy kicsit és alvó állapotba ment a laptop. Miután visszajöttem, megmozgattam az egeret, a kurzor bejött, elkezdett pörögni de mellette fekete képernyő, majd eltűnt és azóta csak fekete képernyő, ha nyomom a kikapcsoló gombot csak egy kicsit felvillan, de nem kapcsol ki.. Próbáltam töltőre dugni, lehajtani a laptopot de semmi.. Mellesleg látszódik, hogy be van kapcsolva a készülék mivel van led, és az egeremen is látszódik.. Ilyenkor mi a teendő?

márc. 16. 10:32
 1/3 Dongaben ***** válasza:
Tartsd lenyomva a be/kikapcsoló gombot vagy 10 másodpercig. Akkor le kell, hogy álljon. Ha van kábeled, és TV, vagy monitor, amihez cstlakoztatni tudod, azt próbáld meg. Ha ezek sem működnek, akkor szerviz...
márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az energiabeállításokban nem állítottad be, hogy lehajtáskor kikapcsoljon akkor hiába hajtod le nem fog kikapcsolni.

Ahogy #1 is írta tartsd lenyomva a be/kikapcsoló gombot 10 másodpercig.

márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,végül igazatok volt ment mindkettőtöknek a zöld kéz, sajnos csak most vettem észre de már a kérdés kiírása után sikerült egy fél órára :D
márc. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!