Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A MacBookra automatikusan...

A MacBookra automatikusan felkerülnek a képeim a telefonomból?

Figyelt kérdés
Első MacBookom vásároltam ma és az iCloudomba beléptem illetve a telefonommal is összekapcsoltam. Megnyitottam a fotókat a gépen és látom az összes képet a telefonból. Ami megijeszt mert a telefonom jelenleg tele van fotókkal és nem szeretném ha ezeket esetleg a gépre is feltenné. A beállításokban a tárhelynél 50 MB fotót mutat csak szóval elvileg nem tette rá őket, de megijedtem most emiatt. Aki már tapasztalt MacBook felhasználó tudna ebben segíteni nekem, hogy ez hogyan működik?

márc. 16. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a fotóstreamet látod ami az utolsó 1000 képet töltni fel kisebb felbontásban
márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért fotozólle olyasmit amitől beparázol? Kérdem én.
márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem attól ijedtem meg, hogy milyen kép jelenik meg😂Hanem hogy nem akarom hogy ott is tele legyen a tárhely a képekkel. Mivel a telefonomon is a nagyrésze fotó!

Az elsőnek pedig köszönöm!

márc. 16. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!