Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop táska lenne az...

Melyik laptop táska lenne az ideális a kettő méret közül?

Figyelt kérdés

MacBook Air M2 es laptopom van 13,6” képátlójú.

A méretei: Magasság: 1,13 cm

Szélesség: 30,41 cm

Mélység: 21,5 cm


Kettő táska méret közül nem igazán tudom, hogy melyik lenne a megfelelő.

A 13” os táska belső méretei: 33 × 24 × 3 cm

A 14” os táska belső méretei: 36,5 × 25 × 3 cm

Szerintem simán elég lenne a kisebb is a méretek alapján. Ki mit gondol mennyire jó az, ha viszonylag szorosan van benne, félek az esetleges karcolódástól ahogy teszem bele pl cipzáros részen?! Vagy ez még annyira nem lenne szűk neki? Viszont a nagyobb méretet pedig én irreálisan nagynak gondolom, abban meg csak csúszkálna szerintem, ami szintén nem biztos hogy jót tesz neki. Van külön hely a töltőnek kívül, de az amúgy sem hiszem, hogy kellene, mert simán bírja.

Első gépem, próbálom óvni ahogy lehet, szívesen fogadom más véleményét is ezzel kapcsolatban, hogy melyik lenne számomra a jobb választás!



márc. 17. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél a gépre tokot vagy fóliát ha ennyire félted.
márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tervben van az is
márc. 17. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!