Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan vicceljem meg a kolléga...

Hogyan vicceljem meg a kollégakat április 1-én?

Figyelt kérdés
Maradjunk a szamitogepeknel es ne okozzon maradando karosodast. Csak sima viccrol van szo, mint pl az extra csatlakoztatott vezeteknelkul egerrel valo mocorgas a monitoron.
márc. 18. 11:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Anno 70`be amikor még a BŐK-nel voltam, ott betettuk Win98 ala,hogy a cd-rom 50x nyiljon ki es utana huzza be. Az mondjuk aranyos volt. Manapsag mar nincs cd/dvd...olvaso a modernebb gepekbe.
márc. 18. 11:47
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a szünetkódok nevét írtuk át a rendszerben. A 10 percesből "10 perec" lett, az ebédszünet "kajaidő", az oktatásból "szoptatás", ennek lett a legnagyobb sikere.
márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ott sántít, hogy '70-ben még nem volt Win98...
márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
....akkor ha neked is megfelel, "réges régen..."
márc. 18. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
A legegyszerűbb, ha leragasztod az egér alját.
márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Háttérnek beállított másik asztal ikonokkal - aztán lehet gondolkodni, hogy miért nem nyitja meg azokat, amikor kattintgat. Kicsit destruktív, ha az eredeti asztalon vannak cuccok, de ha az helyreállítható, akkor nincs gond.
márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam először, amit az előttem szóló ír. Kicsit érthetőbben: a kolléga asztaláról csinálsz egy screenshotot, majd törlöd az összes ikonját (ha nem akarsz szemét lenni, akkor csak áthelyezed őket valahova egy külön könyvtárba), és beállítod az előzőleg készített screenshotot háttérképnek.

Másik ötlet: két egymás mellett ülő kolléga billentyűzetét és egerét átdugod egymás gépébe.

márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"két egymás mellett ülő kolléga billentyűzetét és egerét átdugod egymás gépébe."


ez egesz jol hangzik


jaja a kepernyos is,de annyira nem nyulkálnék bele.

márc. 18. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Billentyűzet kiosztását állítsd át :)
márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha van tik-tok-od kövesd a notebook.hu oldalt ott vannak ilyen videók is ahol Máté megszívatja a kollégáját. Ott vannak nagyon jó ilyen videók.
márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!