Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki váltott már...

Van itt olyan aki váltott már PC-ről konzolra?

Figyelt kérdés

Hallottam már sztorikat ismerősöktől, hogy konzolról váltottak PC-re, de az ellenkező esetről még nem igazán.

Kíváncsi vagyok, mik a tapasztalatok ebben a helyzetben. Volt, aki megbánta a váltást, vagy inkább jól sült el számára?

Több mint egy évtizede PC-n játszom, és az egyetlen aggodalmam a rengeteg játék és a több ezer órányi játékidő elvesztése lenne, amit a különböző platformokon gyűjtöttem össze.



márc. 19. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
2018-ban, 25 év pczés után. Gamer életem egyik legjobb döntése volt. Kinyílt elöttem a világ
márc. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért vesztenéd el? Az már a tied.
márc. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
Próbálkoztam egyszer, de az Istennek nem tudok átszokni arra a sz@r fostos kontrollerre. Még szimulátorokkal, meg ilyen platformer vackokkal csak csak elboldogultam, de ha valami FPS vagy nyílt világú játékról volt szó, a hajamat téptem. Így azóta is csak porosodik a polcon a konzol, már szerintem egy fél éve be sem volt kapcsolta. Én billentyűzet/egér kombóra születtem. :D Emellett szerintem a konzolos grafika sosem fogja utolérni a PC -t, igaz többet kell rá költeni, de valamit valamiért.
márc. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

15 év PC-s múltam van és voltak néha közben konzoljaim is, de kb 6 éve váltottam azóta csak konzolos vagyok. Erre is kell költeni ! Ha tv-n játszol folyton kell nagyobb, jobb a kontrollerek hamar elhasználódnak és a "gyári" kontrollerek főként PS oldalon nekem kényelmetlenek.


Mióta váltottam tényleg csak a játékra tudok összpontosítani, nem kell a grafikai beállításokkal bajlódni, nem szaggatnak a játékok.

márc. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A One S megjelenésekor vettem egyet a PC mellé, és szép lassan azt vettem észre, hogy a PC-t csak a Windows frissen tartása miatt kapcsolom be (na meg néha a felpimpelt - többszáz mod - Skyrim miatt).


Nem vagyok sem RTS, sem FPS rajongó, így nekem a kontrolleres áttérés különösebb problémát nem okozott, sőt, amikor kipróbáltam a Cyberpunk-ot később PC-n kicsit zavart is a billentyűzet/egér kombó, ahogy pl. a No Man's Sky esetében is.


Cseréltem azóta konzolt, bővítettem is (Series S tárhelye igen karcsú), szerintem egy új videokártya árát nem költöttem el. A játékokat pedig amúgy is vásároltam, ott meg nincs olyan nagy különbség. Ráadásul a villanyszámlán is meglátszik a két eszköz közötti különbség :-)

márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb fél év volt megszokni a kontrollert, főleg a kamera kezelésével volt bajom. Nemrég pedig úgy jártam mint #5, pc-n néztem valamit és baromi furcsa volt a wsad meg az egér

Másrészről nekem a box kontrollere furcsa, és keskenyebb mint a ps, nyomkodod a levegőt

márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hármas. Miért nem próbáltad a billentyűzet/egér kombót konzolon?

Simán támogatják.

márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1, Mit jelent a kinyilt egy világ?

Csak mert az en szemszögemből inkabb csak bezárna.

márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan program amiről még nem is hallottam. A vége felé már egyre kevesebbet játszottam pc-n, inkább mobilos játékokkal napi szinten (Castle Clash, Summoners War)
márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!