Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop képernyőjét szeretném...

Laptop képernyőjét szeretném tükrözni Samsung okos tv-re,miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
A laptop típusa Asus X515EA és 2db samsung okostvre szeretném tükrözni az egyik típusa UE55AU7022KXXH, a másik UE50TU7022KXXH . Win 10 op rendszer van.A tv-k felismerik a laptopot ,engedély kérnek és nem csatlakoznak.A tv-k kiírják hogy az eszköz nem tudott csatlakozni.Természetesen külön-külön használnám a tévékkel .A pc gépházban megjelennek a vezeték nélküli megjelenítők között .Annyit elértem hogy letöltöttem egy, Vezeték nélküli kijelző választható funkció hozzáadása a számítógép kivetítéséhez funkciót a laptopra.Most annyival jobb,megjelenik a pc a tvken, vannak megosztott mappák amiken látom a tartalmakat ,sőt fájkezelőn jobb klikkel filmeket is át tudok küldeni és nézni is .De mindehez egy hállózaton kell lenni amit egy telefon mobil hotspotja biztosít.Töltöttem már le egy Easy Connection to Screen nevű programot amit a Samsung ajánl ,de szerintem ez nem is működik ,pedig mind a két tv-vel és a pc -vel is be vagyok jelentkezve a Samsung fiókba.A sors iróniája,van egy sokkal régebbi tv a rokonságban amni minden erölködés nélkül nélkül alapból müködik UE32J520 ez a modellkódja.Már nagyon sokat olvasgattam e témában de nem vagyok szakember.Ebben szeretnék a segítséget kérni,köszönöm!

márc. 20. 09:40
 1/2 anonim válasza:
Ha filmet szeretnél nézni a Plex-et ajánlom erre a célra. Röviden arra jó hogy ami filmek vannak a számítógépeden azokat tudod streamelni tv-re vezeték nélkül és a felülete is szép, a használatáról beállításokról találsz videókat youtubeon. Remélem tudtam segíteni.
márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!A film nézés így is működik,nem ez lenne a cél.A cél az ,ha van olyan kép, film vagy a böngészőben valami, nagyobb képernyőn lehessen megmutatni,vannak a családban akik rosszúl látnak.Nem állandóan szeretném használni,ezért lenne jó a vezetéknélküli kapcsolat.Köszi az ötletet mégegyszer.
márc. 21. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!