Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Redditen miért nem jelenik...

Redditen miért nem jelenik meg a posztom és a hozzászólásaim?

Figyelt kérdés

A tanulommagam csoportba akarok kiírni egy posztot de nem jelenik meg másoknak. És a kommentjeim se.


És nem, nem tilthattak mert már négy új fiókkal próbáltam de egyikkel se jelen meg sem a kommentek, sem a poszt


Próbáltam már hogy VPN vel csinálok új fiókot és úgy is írom ki a posztot, de SEMMI.


márc. 21. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami hibaüzenetet is kapsz, vagy miből gondolod hogy nem látják mások? A subon nincs karma limit és manuális moderáció sem ahol kézzel engednék ki a kérdéseket rejtettből publikusra, úgyhogy elvileg egyik sem akadály.
márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom :(

Nem ír hibaüzenetet meg semmi


Nekem úgy mutatja hogy ki van rakva a poszt, és a kommentjeim is vannak, de persze ez nem így van


Ha kijentkezve megnézem a böngészőben, nincs kirakva a poszt. És a kommentjeim sincsenek ott.

Válaszok sem jönnek, tehát 100% hogy nem látják

márc. 21. 15:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah bocsánat. Ha beállítom a tanulommagam csoporton hogy a legújabb legyen elől, az én posztom nincs ott
márc. 21. 15:44
 4/9 A kérdező kommentje:

De megnéztem és sz összes csoporton így van

Pedig új fiókok+ vpn

márc. 21. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyasminek tűnik mint a egy shadow ban (nincs letiltva a funkció, de nem látják mások). Ez lehet a VPN miatt is, ha valaki más használta ugyanazt a szervert és shadow bannolták az IP-t, akkor ugyanarról az IP-ről írva a te posztjaidat is rejti. VPN nélkül megpróbálva ez kiderülhet.
márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen olyan tényleg mint egy shadow ban (egy undorító dolog amúgy) de ha az lenne akkor hibát írna ki amikor privátban rá írok valakire


Próbáltam már vpn nélkül is, és arra nagyon kicsi az esély hogy pont arra az ip re voltam lépve amin tilvta volt már valaki

Pedig nagyon kellene most a segítség. Megpróbálom laptopról

márc. 21. 15:54
 7/9 A kérdező kommentje:

A poszt linkjét megnéztem böngészőben kijelentkezve és ezt írja [link]


De a kommentek amiket írok fogalmam sincs miért vagy hogyan tűnnek el...

márc. 21. 15:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig nem írtam semmi olyat sehol
márc. 21. 15:58
 9/9 A kérdező kommentje:
Találtam egyet ahol elengedi a posztot. Csakhogy oda nem szeretném kiírni. A reddit egy sz#r
márc. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!