Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire az...

Miért utálják ennyire az emberek HSP Ernőt?

Figyelt kérdés
Én előfizetője voltam és szerintem semmi probléma nincs a csávóval.

márc. 21. 17:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de rákerestem itt és alig dob ki rá valamit.
márc. 21. 21:24
 2/21 SIDLER22 ***** válasza:
77%

[link] -ról sokat lehet tájékozódni.

Amúgy a csávónak elég zűrös ügyei voltak.


Szakmai szempontból is egy rémálom az ember. Működtet vagy 4-5 gépet éjjel nappal úgy, hogy nem is megy rajtuk semmi csak úgy be vannak kapcsolva, hogy menjenek (de amit tervek szerint futtatna rajta, azt elbírná kb egy bankkártya méretű 20W-os Raspberry).

Ezen kívül VB-ben (amit alsó hangon is egy kezdő/tanuló programozási nyelvnek neveznék) ír gyakorlatilag makrókat (megír egy gombot amit ha megnyomsz, elindít egy .exe-t a gépen). Nemrégiben kirakott egy új videót a készülő rendszeréről amiben kb 3 percig ikonokat állítgat be a rendszerén.

De még mielőtt azt mondanád, hogy "hát ez az Ő dolga, azt csinál amit akar házon belül", szeretnélek emlékeztetni, hogy ezt a programot pénzért árusítja anélkül, hogy abból leadózna ami viszont bűntetendő. Ő azzal árnyékolja ezt, hogy Ő arra a pénzre, amiért cserébe szolgáltatást nyújt, Ő "donés"-ként tekint és részéről ezzel el van intézve. Kíváncsi vagyok ez a bíróságon megállná-e a helyét :/

Mellesleg személyes adatokat kér el az előfizetőktől amikről semmilyen adatvédelmi tájékoztatója nincs, hogy miként fogja ezt biztonságosan tárolni és az elmúlt idők feltöréseiból és kódba égetett E-mail címekről, SQL táblázatokról meg ki tudja mikről kikerült információk alapján valszeg nem fogja túlzásba vinni az adatvédelmet. Magyarul ha neki megadod a személyes adataidat az előbb-utóbb ki fog kerülni a netre törványszerűen.

Ezen kívül mindenkit elküld a halál f@szára függetlenül attól, hogy milyen megközelítéssel mennek felé. Elhord mindenkit mindennek, takarózik a saját gyerekével, mártírkodik és még sorolhatnám...


És akkor most a nő ügyeiről inkább nem is beszélnék....


És te egy ilyen emberre voltál előfizetve.

márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy kókányoló idióta, aki átveri az embereket.
márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Én se értem igazából, ráadásul csak olyan emberek szidják és kritizálják akik sohasem használták egyik rendszerét sem. Ők mégis honnan tudhatják milyen, ha ki se próbáltál? A videók alapján véleményt mondani egy oprendszerről nem éppen okos dolog. A dizájnját is folyton fikázzák, ami azért is hülyeség, mert teljesen szabadon válaszható a téma és a betűtípusok is. Alapjáraton a gyári kinézettel indul a rendszer, tehát akinek gondja van a retró dizájnnal az nem kapcsolja be. Nekem Red Phoenix van jelenleg is a gépemen és kimondottan gyorsabb a gépem mintha gyári Windows 10 lenne rajta. Ezek a trollok nem is értenek igazából hozzá, ők egy windows telepítésnél is elhasalnának, de persze ők tudják valamiről, hogy szhar amit soha ki se próbáltak... Igazi magyar hozzáállás.
ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy érdekes, hogy mi a kérdezővel akik használjuk meg vagyunk vele elégedve, de akik életükben egy percet se volt a gépükön azok megmodják a frankót, hogy szhar, mert nem tetszik a dizájnja, ami ráadásul választható is... Meg ráfogják, hogy adathalász ami szintén nem igaz, mert soha nem gyűjtött semmi adatokat, csak a szerver belépéshez max a gépnevet és az IP címet log-olta, de egy szerverbelépéshez ezek gyakorlatilag elengedhetetlen adatok. Aki valamennyire jártas az informatikában az ezzel tisztában van. Meg folyton kóklerezik, de én mégse látok sajnos olyan informatikusokat, akik elő tudnának állni valami egyedivel és olyannal ami megkönyníti a userek mindennapjait. Én Ernő szakértelmét sosem vitattam. Mellesleg már több mint 20 éve van a szakmában, hivatalos cégei voltak. Ha annyira szhar lett volna amit eddig csinált, akkor nyilván nem lettek volna ügyfelei, de voltak.
ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 SIDLER22 ***** válasza:
82%

Eltekintve a régi szoftvereitől, nézzük meg, hogy most hol tart.

Pár hete feltöltött egy videót amibe 3 percen keresztül ikonokat állítgat be az új FosComm 4-gyel. Később jött egy update amibe már a kurzort is be lehetett állítani.

Egy kicsivel újabb videóban már kurzort is lehetett állítani és programokat is le lehetett tölteni (pontosan úgy mint 10 másik program letöltő szoftverrel). Ezen kívül az egyik legkomolyabb újítás az volt, hogy mostmár kör alakban megy a letöltés ikon és ez állítólag nagyon nagy dolog.

Ezen kívül a programozós videóiból tisztán látszik, hogy nem ért hozzá. Bevallom: programozáshoz én sem értek, de annyit azért tudok, hogy a Base64 nem egy titkosítási algoritmus. Ezen kívül sok más ember pedig ért hozzá és mondják, hogy egyáltalán nem ért hozzá csak tapogatózik a sötétben. Nagyjából minden felületi beállítás amit a programja ad, azt el lehet végezni más programokkal is vagy egyenesen a Windows-ban is.

HájasBré rendszert gyakorlatilag csak az a pár fan-ja használ (beleértve téged) akiket ezzel környékezett meg. Mindenki más aki jártas az infóban eleve a kinézete miatt elhajtja a francba. Meg ha valakinek kellenének a funkciói azt elvégzi más programmal.


Ha neked megfelel a programja akkor használd egészséggel. De az emberek 99%-ának nincs szüksége skin állításra Windows-ban mert nem érdekli Őket. Program telepítésre meg kapásból ott a Ninite meg a Chris Titus Tech Utility-ja. Gyakorlatilag nincs semmi a programban amit ne lehetne mással helyettesíteni vagy lenne rá piaci igény.

ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6

Te az igazi Sidler vagy?

ápr. 15. 17:14
 8/21 A kérdező kommentje:

#4 #5

Ernő, ne fényezd magad, tudjuk hogy te vagy az.

Hát a beszédetílusodból meg a kifejezéseidből megismerkszik hogy ki is vagy.

ápr. 15. 17:16
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
#8 Hát persze, hogy Ernő vagyok, elvégre ki más is lehetnék... Azonban veled ellentétben én valóban megvásároltam egy terméket + szolgáltatást Ernőtől. Meg van róla a számla. Ha akarod szívesen meg is mutatom természetesen a nevem és címem kitakarásával.
ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9

Privátban mutathatod.

ápr. 16. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!