Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom átállítani a...

Hogyan tudom átállítani a hangszórót, hogy ne a monitor szóljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Részlegesen home officeban dolgozom és elég sokat kell telefonálnom. Ehhez X-lite programot használunk, azaz a laptopról telefonálok. Itthon úgy van megoldva, hogy a laptop rá van kötve a monitoromra HDMI-n keresztül. Hogy tudom azt beállítani, hogy ne a monitoron keresztül jöjjön a hang? Elnézést a megfogalmazásért, nem vagyok technikai zseni, nem tudom máshogy leírni, de az ügyfelek folyamatosan panaszkodnak, hogy visszhangzik. Ha csak simán laptopról dolgozom, akkor arra dugom rá a fülest és akkor nincs visszhang.



márc. 22. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Beállítások -> Hang -> Hangszóró (kimenet)

Milyen operációs rendszert használsz? Illetve nem biztos, hogy nem fog viszhangozni, ha a gépedről jön a hang, velem is megesett Ubuntu 22.04-en, így csak fejhallgatóban meetingelek.

márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sikerült átállítanom.

Remélem, most már jó lesz. 😊

márc. 22. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
eartrumpet-et érdemes lehet még beszerezni microsoft store-ból. azzal egyszerűbben elérhető, hogy melyik program hol szóljon.
márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!