Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ncore-n email címet változtatt...

Ncore-n email címet változtattam. De aztán valamit kiírt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Kétszer csináltam az email cím változtatást.

Tehát ilyesmit:

Ez az email cím már szerepel az adatbázisunkban vagy egy törölt felhasználó email címe.


Most nem tudom hogy azért írta e ki mert kétszer kattintottam az email cím változtatásra vagy valakivel összekever a rendszer. Azon az email címem még soha nem voltam regisztrált. Meg tiltva sem voltam.

Mindenesetre most egy kis ablakban ki van írva hogy néhány nap múlva módosítja az email címen az Ncore.



márc. 22. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ezt írta ki, de egy hónap múlva se változtatta meg az email címemet.


"Az e-mail cím változtatás esetén késleltetve - 1 hét alatt - módosul! Ez idő alatt bármikor visszavonhatod a módosítási kérelmet."

márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én igazából csak azért módosítottam az email címem mert benne van a ncore szabályzatban egy rakás email szolgáltató ami nem támogatott.

Az enyém is olyan!

Azért akartam módosítani.

Nekem semmi bajom amivel regisztráltam, a ncore levél is beérkezett amikor regisztráltam.

márc. 22. 14:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!