Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem megy egy alkalmazás...

Miért nem megy egy alkalmazás a tableten, de a telefonon igen?

Figyelt kérdés
Most vettem egy tabletet egyetemhez. A moodle feluletet nem tudom rajta rendesen használni. Nagyon lassan tudok letolteni egy fájlt pl és nagyon lassan tölti be az alkalmazást is. Telefonon ilyen probléma nincs. Mi lehet a gond?

márc. 23. 09:59
 1/3 A kérdező kommentje:
És egy hibaüzenetet ír ki sokszor:Error connecting to the server:Timeout has occurred
márc. 23. 10:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyenge a hardvere, nem elég erős hogy futtassa ezt a programot. Az olcsó tabletek ilyenek, százezernél kezdődnek a viszinylag jól használhatók, de az meg már nem éri meg akkor már inkább egy laptop.
márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, pont hogy erős a hardver, nem egy utolsó olcsó valamit vettem. :)) de kimerítettem végül a problémát, ami az internettel volt. Azóta jól megy.
márc. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!