Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a laptop jónak szàmít?

Ez a laptop jónak szàmít?

Figyelt kérdés
Erdekelne miert ilyen olcso. Szeretnek venni egy laptopot, de nekem csak arra kellene, hogy filmet nezzek netflixen rajta, illetve, emaileket , netezni esetleg. Nem igazan tudom mi alapjan dontsek, nekem ez kinai….
márc. 25. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Közbe már megemelték az árát, 104ezer Ft. volt.

[link]

márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Haburc ***** válasza:
Akkor is sokkal jobban jársz vele, mint a celeronos szutykokkal. Sokkal erősebb proci van benne, meg 8 giga RAM minimum követelmény a böngészéshez. Én is gondolkodok majd új laptopon, bár a régi még tökéletes állapotba van. Egy i7 4. genes van. De azt hozzáteszem, ha veszek is új gépet, minimum i5 11 vagy 12. generációs processzorral. Nem olyan elérhetetlen az áruk. Inkább kerüljön többe 20-30 ezerrel, mint hogy a vacak celeronokat vegyem. Te tudod, ez csak egy jó tanács.
márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!