Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűntek a dokumentumok a...

Eltűntek a dokumentumok a képek és csomó minden a gépemről hogy tudnám őket újra visszerezni?

Figyelt kérdés
Az történt tegnap hogy befagyott a gépem és nem reagált aztán kikapcsoltam és utána mikor legközelebb bejelentkeztem a gépembe akkor eltűnt a háttérképem eltűntek a dokumentumok meg jó pár alkalmazás is nem tudom mièrt hogy tudnám visszaállítani a gépem a régi állapotra?

ápr. 2. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Emlékmentő Kft , emailben kérdezd meg .
ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az Apostol Kft-hez szoktam vinni az ilyesmit. A gépet kapcsold ki, hogy a törölt adatokat ne írja felül.
ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Otthon nem lehet megcsinalni csak a szerviz lenne a megoldas?
ápr. 2. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
get data back, de ahhoz valamennyire érteni kell.
ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy recovery programot érdemes lenne végigfuttatni
ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem csak uj felhasználói fiókot hoztál létre?
ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert mikor beleptem akkor ugyanazt a jelszot irtam be amit szoktam de ott maradt par alkalmazas ami elozoleg is rajta volt de valamelyik meg eltunt.
ápr. 2. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak törölt adatokat helyreállító szoftverek, mint pl. az AOMEI MyRecover Technician, az Apeaksoft Data Recovery, az EaseUS Data Recovery Wizard Technician, a Runtime GetDataBack Pro, a Stellar Data Recovery Technician, vagy a Wise Data Recovery Pro, ezek telepítős változatai általában fizetősek, de a felsoroltakból léteznek Portable verziók, melyek aktiválás nélkül használhatók.

A visszaállítás lényege, hogy az adathelyreállító szoftvert egy másik meghajtóra (vagy másik partícióra) kell másolni és a törölt adatokat is egy másik meghajtóra vagy másik partícióra kell visszaállítani, mint amelyiken a törölt adatok vannak. Arra a meghajtóra vagy partícióra, melyen a törölt adatok vannak, nem szabad írni, mert esetleg felülírhatod valamelyik visszaállítandó adatot. Minél több adatot írtál a meghajtóra, annál kevesebb az esélye a sikeres helyreállításnak.

ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végig kell nézni a Recuva alkalmazással.
ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!