Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csináltam egy új emailt, hogy...

Csináltam egy új emailt, hogy 5 napos próbaidőszakot kaphassak, de elfelejtettem az email címem, így nem tudom lemondani. Valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés
Le fogja vonni, vagy nem? 35usd egy hónapban. Kicsit aggaszt, hogy nem tudok belépni, így lemondani sem a szolgáltatást.

ápr. 14. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
😂😂😂
ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az jó "személyes brand", amire maga a megalkotója se emlékszik. :D
ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ezért nem adunk meg bankkártya adatokat csak úgy bármilyen random oldalon, mert a végén elkezdik megcsapolni. Tiltsd le a kártyát, vagy ürítsd ki, esetleg állíts be rajta valami extrém alacsony napi limitet egy hónapra, hogy ne tudja levonni az előfizetési díjat, egy idő után feladja és megszűnik az előfizetés, ha legit volt. Ha nem és rossz helyre kerültek az adataid, csak a tiltás segít.
ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣
ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tényleg tiltsd le a kártyát és kérj újat! Ez az egyetlen biztos megoldás.
ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!