Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jobb már a Windows 11 mint a...

Simon Petrikov kérdése:

Jobb már a Windows 11 mint a Windows 10, vagy még mindig nem?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/8 Morfondir ***** válasza:
100%
Én csak céges gépen használok Windows-t, és nálunk most épp állítják vissza a 11-re telepített gépeket 10-re. Gyanítom, hogy még nem jobb...
ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Pont olyan jó, mint eddig volt.
ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Van pár funkció már amúvy, ami hiányozna a 11-ből. De semmi különös. Nem jobb. De nem is rosszabb.
ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Idáig Windows 10-et használtam! De tegnap vettem egy új Laptopot amire már Windows 11 volt elő telepítve. Lényegében a Windows 11-el csak most ismerkedem (második napja). De első körben nem veszek semmi újat / újdonságot észre a Windows 11-ben a Windows 10-hez képest.
ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Win 11-et használom. Semmi különös nincs benne. Bőven lehet ugyanannyira használni, mint a win 10-et.

Simán frissítő kedden kiadnak valamit ugyanúgy szívás lehet win 10 és win 11 esetében is.

Max annyi, hogy a startmenüt középre helyezték win 11-ben és ha nem tetszik áthelyezed középről bal oldalra.


Egy szó mint száz.

Nem jó, de nem is tragikus.

máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös! Köszi a tippet! Mert tényleg nem tudtam ez idáig hogy a Windows 11-ben a start menü vissza helyezhető bal oldalra. Egyébként engem nem zavar a start menü hogy "középen" van a Windows 11-ben.
máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos azért több dolog is van, nem csak az előtérben. Úgy látom most nem próbálják azt, amit a win8-al, hanem kisebb lépésekben.

Elvileg jobb lett az erőforrás kezelés stb.

Amit viszont találtam és még nem próbáltam az egész jónak tűnik az snap képesség az ablakokkal, azaz, hogy automatikusan hogy igazítsa őket, elvileg csoportokat is tud stb. majd kipróbálom, ha lesz rá mód.

https://www.youtube.com/watch?v=wtZRpThnbTM

tegnapelőtt 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha mezei user vagy, akkor nincs sok különbség. De ha vállalatodban használod, akkor ott még erősen ajánlott a 10-nél maradni.
tegnapelőtt 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!