Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lett letiltva a google-b...

Miért lett letiltva a google-ben az összes térképes találat?

Figyelt kérdés
Keresek akár egy települést, megvan a találat jobbra a térkép, de rákattintani nem lehet. A térkép fül eltűnt. Cégre keresek, a címre kattintani nem lehet. Ez megint milyen kretén EU-s szabályozás, valaki el tudja magyarázni, ez milyen érdeket szolgál, mi értelme?
ápr. 22. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy az alternatív térképszolgáltatásoknak is legyen esélye, nekem sem tetszenek ezek a hülye állítólagos monopóliumellenes szabályozások.
ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alternatív térképszolgáltatások? :D Miről beszélünk? Mi a tökömet használnék mást általános térkép keresésre, mint a google maps-et, főleg, ha kéznél van? Vagy ami jobban zavar, a cégekről, éttermekről sokszor olvasok véleményeket, ezt a lehető legmacerásabb most elérni.
ápr. 22. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne nekem mondd... amúgy van pl. Bing Maps, OpenStreetView, stb.
ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem hol megy, hol nem megy. De ahol megy, ott jobb, mert nem egy képet hoz be, hanem az aktív térkép felületet. Végre rákeresek egy random faluba, és el tudok távolítani a térképen, hogy lássam hol van mégis az országban az a hely.
ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aktív Szál ***** válasza:

Ez az EU szabályozás arra vonatkozik, hogy a Microsoft ne nyomja a pofádba a Bing-et meg az Edge-t, de ugye általánosságban kellett megfogalmazni a szamályozást, szóval így sikerült.

Azt mondjuk tényleg nem értem, miért nincs egy beállítás, amit bekapcsolhatsz, hogy te továbbra is a Google Maps-et akarod használni. Hisz akkor a lehetőséget megkaptad, te döntöttél úgy, hogy más szolgáltató nem érdekel.

ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok, közben találtam egy plugint, ami visszaállítja az eredeti állapotot:

[link]


Csak közben bosszant, hogy a chrome már úgy néz ki, mint a karácsonyfa, ha normálisan akarok böngészni.

ápr. 22. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
A Bing egyébként jobb néhány területen, mint a Google, kell neki adni egy esélyt.
ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!