Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SSD meghajtó C partícióját...

SSD meghajtó C partícióját lehet-e növelni Windows újra telepítés nélkül?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel vettem egy új gépet 1 terabyte SSD meghajtóval. Meg lett osztva, de mint kiderült a C meghajtó kicsire sikeredett. Kiderült, hogy idővel kevés lesz a hely rajta. Lehet még rajta így variálni, hogy több legyen a hely? Persze úgy, hogy ne kelljen róla törölni semmit. Vagy újra kellene telepíteni?

#számítógép #SSD #C partíció
ápr. 28. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Mutasd a lemezkezelőt.
ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pl. AOMEI Partition Assistant-tal is. Elég egy portable is.


- A D: partícióból vegyél el annyi GB-ot amennyivel növelni akarod a C: partíciót (üres legyen). Utána ezt hozzátudod adni a C: partíciódhoz - Partíciók összevonása.

[link]

[link]

ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[url= [link]
ápr. 28. 12:24
 4/9 A kérdező kommentje:
ápr. 28. 12:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy egyik sem üres.
ápr. 28. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a D: partíciód színig tele legyen és ne tudnál belőle létrehozni 30 vagy 50 GB-ot. Ha tele van akkor törölj belőle.

Úgy nem tudod megcsinálni ha semmi hozzáértésed nincs vagy nem jössz rá magadtól mit-hogy kell.

ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs, azt hittem, hogy a C legyen üres. Félre értettelek, de valóban ehhez nem értek, mert még nem csináltam ilyet.
ápr. 28. 14:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy admin lemezkarbantartó futtatása ás a nem létfontosságú dolgok (pl játékok) átrakása a szinte üres D: re észszerűbb lenne és a partíciókat sem kellene elpiszkálni..
ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van. Inkább olyanra bízom magam helyett, aki ért hozzá. Én inkább nem nyúlok bele. Azt hittem egyszerűbb. Köszi.
ápr. 28. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!