Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Biztonsági mentés/másolás...

Vilke1118 kérdése:

Biztonsági mentés/másolás hiba Win10?

Figyelt kérdés
Van egy ASUS ux360c laptopom Windows 10 op. rendszerrel. Egy ismerősömnek adom, de előtte az én munkáimat le akarom róla menteni. Először próbáltam úgy, hogy manuálisan másoltam át fájlokat egy külső SSD meghajtóra, kb. 3 órát szenvedtem vele, majd a célmappából hirtelen eltűntek az előbb oda másolt fájlok! Gondoltam, hogy akkor a Windowsba beépített biztonsági mentés funkciót használom. Egy kis ideig tölt, írja, hogy menti éppen az adatokat, majd ez fogad: "adatait nem mentettük" Mi lehet a probléma? Gondolkoztam azon, hogy kiveszem a laptop merevlemezét, a PC-m hez kötöm és úgy másolom át a fájlokat. A mentés után alaphelyzetbe lesz állítva a gép, ezért van szükség a mentésre. Előre is köszi a válaszokat!

máj. 11. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha simán filekezelőből nem tudsz másolni akkor ott nagyobb problémák vannak...
máj. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd ki, tedd át...kiderül.
máj. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Hát én is nagyon meglepődtem! Arra is gondoltam, hogy valamilyen vírus lehet rajta...
máj. 11. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj csökkentett módba + hálózat, ha vírusra gyanakszol. Előbb töltsd le az ESET Online-t, majd csökkmódban futtasd. Kb 1 óra...
máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi volt a probléma a géppel, de most sikerült másolni.
máj. 11. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Újraindítottad?
máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!